Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/0588
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji stalowychgodziny pracy: 6-14-, 14-22Miejsce pracy Przeworsk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Sumienność
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku
Uprawnienia: umiejętność montowania konstrukcji stalowych
Uprawnienia: chęci do pracy
Uprawnienia: obowiązkowość
Uprawnienia: praktyczna znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przeworsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku