Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Monter sprzętu gospodarstwa domowego
Miejsce pracy: Dębica
Numer: StPr/24/0700
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTÓW- PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE SPRZĘTU DO NAPRAWY, WSTĘPNA WYCENA I DIAGNOSTYKA SPRZĘTU, WYKONYWANIE USŁUG W ZAKRESIE NAPRAWY SPRZĘTU AGD
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dębica


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik montera instalacji i urządzeń sanitarnych

wykonywanie prac instalacyjnych i montazowych, montowanie urządzeń sanitarnych, usuwanie awarii Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy...

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, montaż instalacji grzewczych, montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, ogólne prace budowlane Wymagania inne:

Monter

Montaż elementów podzespołów. Wymagania inne: praca w delegacji w kraju i za granicą; wymagane umiejętności: prace montażowe, obsługa maszyn: wkrętarka, wiertarka,...