Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Ogrodnik terenów zieleni
Miejsce pracy: Dzikowiec
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
"Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu kolbuszowskiego (II)" w ramach Programu: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027Montaż systemów nawadniania, zakładanie trawników, prace ogrodnicze, sadzenie roślin, nawożenie roślin, przygotowanie terenu, wysiewanie trawników, koszenie. Pielęgnacja drzewi krzewów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

pracowitość, dokładność.

Miejsce pracy:

Dzikowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej