Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie
Operator pilarki taśmowej
Miejsce pracy: Opaka
Numer: StPr/24/0242
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie procesu przecierania drewna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opaka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Podobne ogłoszenia:

Operator urządzeń do nakładania powłok galwanicznych

Wykonywanie bróbki galwanicznej detali zgodnie z procesem technologicznym pod okiem mistrza, zgłaszanie mistrzowi nieprawidłowości w pracy kąpieli galwanicznych oraz według...

Operator maszyn / Ustawiacz CNC

Twój zakres obowiązków: praca na stanowisku produkcyjnym w Zakładzie Przemysłu Drzewnego obsługa maszyn i urządzeń stolarskich tj. prasy, walce, obrabiarki, maszyny CNC,...

Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych

Przygotowywanie surowców do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych. Wytwarzanie wyrobów z tworzyw sztucznych. Nadzorowanie i kontrola procesów produkcji. Użytkowanie maszyn,...