Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Operator piły formatowej
Miejsce pracy: Ostrów
Numer: StPr/24/0320
OBOWIĄZKI:
cięcie płyt meblowych na pile formatowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator urządzeń do produkcji gazów technicznych

• Napełnianie butli gazowych (podtlenek azotu N2O- gaz techniczny)• Przestrzeganie w prowadzonych procesach wymaganych parametrów technologicznych • Przygotowanie do...

Operator urządzeń do nakładania powłok galwanicznych

Wykonywanie bróbki galwanicznej detali zgodnie z procesem technologicznym pod okiem mistrza, zgłaszanie mistrzowi nieprawidłowości w pracy kąpieli galwanicznych oraz według...

Operator maszyny do obróbki drewna

przygotowanie surowca drzewnego do obróbki mechanicznej.Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęci do...