Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Makowisko
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie surowców do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych. Wytwarzanie wyrobów z tworzyw sztucznych. Nadzorowanie i kontrola procesów produkcji. Użytkowanie maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w procesie przetwarzania tworzyw sztucznych. Wypełnianie dokumentacji technologicznej wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Makowisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu