Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa opieka nad dziećmi do lat 6, prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: samodzielność, dokładność,

Wymagania inne:

Oferta skierowana do osób do 30 roku życia, bez żadnego doświadczenia zawodowego w ramach realizacji projektu pilotażowego "Czas na Młodych - punkt doradztwa dla młodzieży w powiecie jasielskim"

Miejsce pracy:

Jasło

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle