Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Wysocko
Numer: StPr/24/0592
OBOWIĄZKI:
kompleksowe zajmowanie się mieszkańcami w zakresie opieki medycznej, podawanie leków, robienie zastrzyków, wykonywanie podstawowych zabiegów medycznych i zaleceń lekarskich, prowadzenie dokumentacji medycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wysocko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu