Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Makowisko
Numer: StPr/24/0619
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie materiałów pomocniczych, pomoc robotnikom budowlanym, wykonywanie czynności remontowo - budowlanych: malowanie, murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, montowanie ścianek, usuwanie starej nawierzchni, prace porządkowe, inne prace zlecone.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Makowisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu