Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Hucisko Jawornickie
Numer: StPr/23/1176
OBOWIĄZKI:
Naprawa nawierzchni i elewacji budynków, ścian wewnętrznych w budynkach mieszkalnych po wykonaniu instalacji elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Hucisko Jawornickie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocniczy robotnik budowlany/dekarz

Prace ogólnobudowlane i dekarskie na terenie powiatu przeworskiego i ościennych. Istnieje możliwość przyuczenia. Oferta również dla cudzoziemców. Wymagania konieczne:...

Robotnik budowlany

montaż, demontaz stolarki budowlanej, prace porządkowe na budowie, kopanie i wypełnianie rowów i dołów, produkcja wyrobów stolarskich i ciesielskich. Wymagania konieczne:...

Pracownik Ogólnobudowlany

Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa...