Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Pracownik produkcji opakowań z papieru i tektury
Miejsce pracy: Przysieki
Numer: StPr/24/0439
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna zwiazana z produkcją papieru i tektury.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: współpraca w grupie

Wymagania inne:

Oferta skierowana do osób do 30 roku życia, bez żadnego doświadczenia zawodowego w ramach realizacji projektu pilotażowego "Czas na Młodych - punkt doradztwa dla młodzieży w powiecie jasielskim"

Miejsce pracy:

Przysieki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle