Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Projektant grafiki
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/24/0437
OBOWIĄZKI:
Projektowanie materiałów graficznych wg. obowiązujących wymagań i standardów graficznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Poczucie estetyki
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: komunikacja i praca w zespole


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jasło


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Grafik / Graficzka

Twój zakres obowiązków: aktualizacja i zmiany w istniejących materiałach cennikowych skład cennika dla nowo wprowadzanych produktów obróbka graficzna plików wektorowych...

Grafik – Specjalista ds. danych 3D

Twój zakres obowiązków: tworzenie modeli 3D, grafik i materiałów graficznych na potrzeby bieżących projektów handlowych oraz działań promocyjnych na WWW i SM...

Pracownik do spraw opakowań

koordynowanie procesu projektowania opakowań,współpraca z agencjami graficznym oraz drukarniami w procesie two-rzenia opakowań,stały nadzór nad ilością opakowań w celu...