Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Robotnik Budowlany
Miejsce pracy: Rzeszów
Opis stanowiska:
  • Prace związane z budową i remontami (np. prace murarskie, tynkarskie, betonowe),
  • Przestrzeganie zasad BHP,
  • Udział w przygotowaniu placu budowy,
  • Obsługa prostych narzędzi budowlanych.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy fizycznej,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Sumienność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju i awansu,
  • Pakiet szkoleń wprowadzających,
  • Pracę w przyjaznym teamie profesjonalistów.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocniczy robotnik budowlany

Wykonywanie prostych prac pomocniczych, sprzątanie miejsca pracy, wykonywanie prostych prac rozbiórkowych oraz czynności budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pomocniczy robotnik budowlany

prace wykończeniowe i remontowe wraz z użyciem zakupionych elektronarzędzi np. remont mieszkania, domu, zabudowa poddasza. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Robotnik budowlany

roboty budowlane,remont pieców przemysłowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: praca w zespole Wymagania inne: