Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Pawłosiów
Numer: StPr/24/0586
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac budowlanych i remontowo budowlanych polegających na wykonywaniu szalowań, wykopów, fundamentów, rusztowań, wyburzaniu, murowaniu, tynkowaniu, wylewaniu stropów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pawłosiów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocniczy robotnik budowlany

Wykonywanie prostych prac pomocniczych, sprzątanie miejsca pracy, wykonywanie prostych prac rozbiórkowych oraz czynności budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pomocniczy robotnik budowlany

prace wykończeniowe i remontowe wraz z użyciem zakupionych elektronarzędzi np. remont mieszkania, domu, zabudowa poddasza. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Robotnik budowlany

roboty budowlane,remont pieców przemysłowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: praca w zespole Wymagania inne: