Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Pruchnik
Numer: StPr/24/0506
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z regulaminem pracy, szkolenie z zakresu BHP i poż., utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy, sprawowanie opieki nad grobami i mogiłami wojennymi, w okresie letnim koszenie trawników i placów będących w posiadaniu gminy, utrzymanie w stałej sprawności technicznej powierzonego sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pruchnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu