Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Ślusarz
Miejsce pracy: Czeluśnica
Numer: StPr/24/0329
OBOWIĄZKI:
Polerowanie, gratowanie, zaczyszczanie detali lotniczych za pomocą szlifierek, multiszlifierek pneumatycznych ręcznych, dokonywanie pomiarów detali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi

Wymagania inne:

Oferta skierowana do osób do 30 roku życia, bez żadnego doświadczenia zawodowego w ramach realizacji projektu pilotażowego "Czas na Młodych - punkt doradztwa dla młodzieży w powiecie jasielskim"

Miejsce pracy:

Czeluśnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle