Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Spawacz
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/1726
OBOWIĄZKI:
spawanie, obróbka metali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG


Wymagania inne:

Doświadczenie w branży metalurgicznej, dokładność, punktualność, chęci do pracy.

Miejsce pracy:

Rzeszów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Spawacz termitowy / Operator zgrzewarki

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych polegająca na spawaniu termitowym oraz zgrzewaniu szyn na terenie całej Polski. Delegacje na terenie całego kraju....

Pomocnik spawacza termitowego / Pomocnik operatora zgrzewarki

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych polegająca na spawaniu termitowym oraz zgrzewaniu szyn na terenie całej Polski. Delegacje na terenie całego kraju...

Spawacz / Ślusarz

Miejsce wykonywania pracy: Krosno Opis stanowiska: Przygotowanie stanowiska pracy, sprzętu spawalniczego i niezbędnych materiałów podstawowych i dodatkowych do spajania...