Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Specjalista ds. logistyki
Miejsce pracy: Jasło
Zakres obowiązków:
  • Sprawne zarządzanie czasem pracy,
  • Kontrola poprawności realizowania zamówień,
  • Zapewnienie dostępności towarów,
  • Śledzenie procesu zamówień,
  • Nadzorowanie przesunięć i zwrotów towarów.
Wymagania:
  • Preferowane wyższe wykształcenie (świeży absolwenci mile widziani).
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu.
Pracodawca oferuje:
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe i pożyczki,
  • Jasną ścieżkę rozwoju kariery.