Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gniewczyna Łańcucka
Numer: StPr/24/0656
OBOWIĄZKI:
Zamawianie towarów, wykładanie na półki, sprzedaż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

min. 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży

Miejsce pracy:

Gniewczyna Łańcucka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta / Sprzedawca

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji;...

Sprzedawca w stacji paliw

Sprzedawca w stacji paliw, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientapraca w stacji paliw Rzochów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

Sprzedawca w branży odzieżowej

Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa ze środków Funduszu Pracy, obsługa klienta, sprzedaż artykułów przemysłowych,pozyskiwanie nowych...