Technik Obsługi Obiektu
Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Krakowska
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.
Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU
Miejsce pracy: Rzeszów ul. Krakowska
Umowa zlecenie

Twoje zadania:
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu
  • Realizacja planowanych prac przeglądowych
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
  • Drobne prace naprawcze i montażowe
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane na obiekcie handlowym, biurowym lub logistycznym)
  • Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1, mile widziane grupa 2 i 3
  • Umiejętności wykonywania prac „złotej rączki”
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz elastyczny grafik pracy