Romans w biurze – lepiej go unikać…

Romanse w firmach zdarzają się nie tylko na komediach romantycznych. Okazuje się, że są one dość częste również w polskich przedsiębiorstwach – zarówno tych małych, jak i dużych. Lepiej jednak unikać tego typu sytuacji. Dlaczego? Podpowiadamy.

Pracujesz w miejscowości Krosno w województwie podkarpackim i zakochujesz się w swojej koleżance z pracy? Uważaj! To może się skończyć bardzo źle, a więc zdecydowanie lepiej unikać tego typu sytuacji.

Romans w pracy to zły pomysł

Romans w pracy rzadko kiedy jest dobrym pomysłem. Przede wszystkim może wiązać się z tym, że związek się nie uda. A to niestety spowoduje, że będziesz musiał później przez długi czas pracować w jednym dziale z osobą, z którą łączyła Cię romantyczna relacja, a teraz musicie wymieniać się poradami zawodowymi i razem współpracować.

To może okazać się trudne i bardzo bolesne dla obu stron. Ponadto niektóre osoby będące w związkach przenoszą swoje problemy prywatne na grunt zawodowy, przez co psuje się atmosfera w całym zespole. Tego również warto unikać.

Oczywiście są również przypadki, w których tego typu związki kończyły się dobrze. Jest to jednak rzadkość, o czym zawsze warto pamiętać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *