CV w formie wideo. Czy to ma sens?

Coraz więcej osób chce zrobić wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę podczas aplikacji na określone stanowisko. To zdecydowanie nie jest łatwe, kiedy konkurencja jest spora. Czy w takiej sytuacji warto zatem postawić na CV w formie wideo? Podpowiadamy.

Kiedy szukasz pracy w miejscowości Leżajsk w województwie podkarpackim, musisz liczyć się z tym, że konkurencja będzie naprawdę spora. Warto zatem, żebyś skupił się na tym, aby zwrócić na siebie uwagę rekrutera. Czy CV w formie wideo będzie zatem odpowiednim wyborem?

Życiorys w formie wideo

Przede wszystkim tego typu CV jest bardzo oryginalne i na pewno nie sprawdzi się w przypadku każdego stanowiska. Jeżeli jednak starasz się o pracę, na przykład w dziale marketingu, może się okazać, że przełożony rzeczywiście zwróci na Ciebie uwagę, ponieważ wyróżnisz się z tłumu. Warto zatem zadbać o to, żeby odpowiednio dostosować sam przekaz oraz jego formę do konkretnej rekrutacji. W ten sposób możesz zyskać pewność, że całość zostanie pozytywnie odebrana przez rekruterów, a Ty znacznie zwiększysz swoje szanse na zdobycie pracy marzeń. Oczywiście tego typu filmik musi również być zrobiony profesjonalnie, aby został pozytywnie odebrany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *