Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Animator kultury
Miejsce pracy: Nisko
Numer: StPr/24/0225
OBOWIĄZKI:
organizacja i prowadzenie zajęć animacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: umiejętność negocjacji
Uprawnienia: rzetelność
Uprawnienia: samodzielność w działaniu
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera i programów z pakietu Office
Uprawnienia: zdolności analityczne
Uprawnienia: umiejętności organizacyjne
Uprawnienia: dobra komunikacja

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nisku