Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Higienistka stomatologiczna / asystentka stomatologiczna
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/24/1507
OBOWIĄZKI:
według zawodu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

Praca również w charakterze asystentki stomatologicznej.

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie