Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Zagórz
Numer: StPr/24/0223
OBOWIĄZKI:
Transport towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zagórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Podobne ogłoszenia:

Kierowca-mechanik

Przewóz surowca na miejsce wykonywania prac, naprawa i konerwacja pojazdu samochodowego. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy...

Kierowca samochodu osobowego

Kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż. dokonywanie codziennej obsługi pojazdu pod względem wyposażenia pojazdu...

Kierowca budowlany

Twoje zadania: Dowóz pracowników i transport sprzętu budowlanego na trasie Rzeszów -Legnica Bieżące zaopatrzenie budowy w materiały budowlane Rozładunek i załadunek...