Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/0417
OBOWIĄZKI:
Kontroler jakości wyrobów przemysłowychI zmiana 6:30-14:30II zmiana 14:30-22:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Dokładność, staranność.

Miejsce pracy:

Mielec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kontroler jakości produktów spożywczych

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odbywania stażu 8:00 do 16:00.1.Przeszkolenie w zakresie...

Kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Kontroler jakości wyrobów przemysłowychI zmiana 6:30-14:30II zmiana 14:30-22:30 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Kontroler / Kontrolerka Jakości

Twój zakres obowiązków: przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów i podzespołów produkowanych w NS wydawanie ocen jakościowych w oparciu o dokumentację oraz...