Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Magazynier
Miejsce pracy: Turbia
Numer: StPr/24/0236
OBOWIĄZKI:
Rozmieszczenie i układanie towarów. Przyjmowanie i wydawanie towarów. Znakowanie i opis towaru. Prowadzenie dokumentacji. Inwentaryzacje. Dbanie o stan magazynowy. Pomoc przy obsłudze klienta. Dbanie o ekspozycje. Zaznajomienie z obsługą urządzeń sprzedażowych i programów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum średnie (kierunek bez znaczenia)Wniosek realizowany w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu stalowowolskiego (II) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7 Kapitał Ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.01 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy.

Miejsce pracy:

Turbia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli