Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Masztalerz w stadninie koni
Miejsce pracy: Dzikowiec
Numer: StPr/24/0184
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywna formę. Godz. odbywania stażu: I zm. 8:00 do 16:00, II zm. 11:00 do 19:00. 1.Codzienne sprawdzanie stanu zdrowia koni oraz ogólna opieka nad końmi.2.Podjeżdżanie i zajeżdżanie młodych koni.3.Wykonywanie poleceń trenera.4.Zorganizowanie codziennego uzupełniania zasobów.5.Organizowanie transportu koni.6.Zabezpieczanie dostarczonej paszy jej gromadzenie i przechowywanie.7.Prowadzenie prostych bilansów zaopatrzenia w paszę i jej zużycia.8.Sprawdzanie i przegląd urządzeń oraz koni.9.Zgłoszenie koniecznych napraw, konserwacja obsługiwanych urządzeń.10.Odbiór przywożonych koni i ich lokowanie.11.Zastępstwo trenera m.in. podczas zawodów.12.Przygotowanie koni m.in. do zawodów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dzikowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej