Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Brzozów
Numer: StPr/24/0184
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji i urządzeń sanitarnych wod-kan c.o. i gaz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: montaż instalacji sanitarnych
Uprawnienia: monter instalacji wod. kan
Uprawnienia: instalatorstwo gazowe


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie w budowlance

Miejsce pracy:

Brzozów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter stolarki budowlanej

zgodnie z programem stażu Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: gimnazjalne Wykształcenie: średnie zawodowe...

Monter rurociągów

Montaż rurociągówPraca- NiemcyZATRUDNIENIE NA POLSKIEJ UMOWIE O PRACĘ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: 6 miesięcy doświadczenia

Monter mebli

-wykonywanie mebli wg. otrzymanych projektów,-dopasowanie odpowiednich elementów montażowych,-obsługa narzędzi mechanicznych,-montaż mebli u klienta Wymagania konieczne:...