Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym- staż
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/24/0278
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być osoba posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, w przypadku wykształcenia średniego wymagane jest ukończenie 280 godz. kursu opiekuna w żłobku z czego 80 godz. w formie zajęć praktycznych

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie