Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Piekarz
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/0529
OBOWIĄZKI:
Wypiek pieczywa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęci do pracy
Uprawnienia: samodzielność,dokładność, dyspozycyjność
Uprawnienia: Odpowiedzialność za powierzone obowiązki


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Piekarz

Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godziny odb. stażu I zm. 4:00 do 12:00, II zm. 12:00 do 20:00....

Piekarz

Wkładanie pieczywa do pieca i wykładanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Piekarz

Wypiek pieczywa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Odpowiedzialność za powierzone obowiązki Uprawnienia: chęci do pracy Uprawnienia:...