Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Zaleszany
Numer: StPr/24/0134
OBOWIĄZKI:
Wstępna obróbka warzyw do produkcji posiłków (mycie, obieranie). Pomoc w wydawaniu posiłków. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy. Mycie i wyparzanie na czyń i sprzętu kuchennego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum podstawowe.Wniosek realizowany będzie w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu stalowowolskiego (II) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7 Kapitał Ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.01 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy.

Miejsce pracy:

Zaleszany

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli