Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0308
OBOWIĄZKI:
Wstępne przygotowywanie posiłków, obróbka półproduktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe (kierunek bez znaczenia).

Miejsce pracy:

Stalowa Wola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomoc kuchenna

Pokojowa zajmować się będzie utrzymaniem czystości w pokojach, sprzątaniem pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych. Wymagania konieczne:...

Pomoc kuchenna

krojenie pieczywa, wędlin, mielenie mięsa, miksowanie jarzyn, wykonywanie prostych czynności ręcznie, mycie warzyw, sprawianie mięsa, drobiu czy ryb, wyrabianie niektórych...

Pomoc kuchenna

Prace pomocnicze przy przygotowywaniu dań w zakresie kuchni polskiej. Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe