Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Pomocnik montera sieci wodno kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Gorliczyna
Numer: StPr/24/0570
OBOWIĄZKI:
Praca przy budowie sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej. Wynagrodzenie uzależnione od stopnia samodzielności. Praca na terenie woj. podkarpackiego. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy w zawodzie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gorliczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku