Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Numer: StPr/24/0198
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. dob. stażu 8:00 do 16:00. 1.Przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż.2.Zapoznanie się ze specyfikacją produkcji w firmie.3.Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym.4.Pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych.5.Obsługiwanie maszyn i urządzeń produkcyjnych.6.Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów.7.Zgłaszanie awarii urządzeń i maszyn bezpośrednio przełożonemu.8.Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

osoba dokladna, precyzyjna, pracowita, spostrzegawcza, obowiązkowa, sumienna.

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej