Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Lubaczów
Numer: StPr/24/0243
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, docieplanie budynków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B


Wymagania inne:

Znajomość sprzętu budowlanego.

Miejsce pracy:

Lubaczów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik ogólnobudowlany

wykonywanie prac ogólnobudowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pomocniczy robotnik budowlany

Wykonywanie prostych prac pomocniczych, sprzątanie miejsca pracy, wykonywanie prostych prac rozbiórkowych oraz czynności budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Robotnik budowlany

roboty budowlane,remont pieców przemysłowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: praca w zespole Wymagania inne: