Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Śłusarz
Miejsce pracy: Żuklin
Numer: StPr/24/0536
OBOWIĄZKI:
Praca na terenie Rzeszowa. Z Kańczugi, Łańcuta i Przeworska dojazd samochodem Pracodawcy.Praca od 7:00-17:00Istnieje możliwość zatrudnienia obywateli Ukrainy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żuklin


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Ślusarz/spawacz

Obsługa i pomoc przy wypalarce, czyszczenie i spawanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: spawanie metodą MIG/MAG Wymagania inne: Znajomość...

Ślusarz

Miejsce wykonywania pracy: Krosno Opis stanowiska: Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie zobowiązującą dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną Przygotowywanie detali do...

Ślusarz

Polerowanie, gratowanie, zaczyszczanie detali lotniczych za pomocą szlifierek, multiszlifierek pneumatycznych ręcznych, dokonywanie pomiarów detali. Wymagania konieczne:...