Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Specjalista do spraw komunikacji marketingowej
Miejsce pracy: Nowa Wieś (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), Nowa Wieś
Numer: StPr/24/0190
OBOWIĄZKI:
Umiejętność przygotowania materiałów i prowadzenia profili firmowych w social media (Youtube, Facebook)Podstawowe umiejętności redagowania treści (np. graficznych na strony www, do katalogów, dla mediów) o charakterze technicznym we współpracy z firmowymi ekspertami.przyjmowanie korespondecji, Miejsce pracy: Kolbuszowa ul. Brzozowa 4
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej, dobra znajomość zasad funkcjonowania Youtube i prowadzenia działań video marketingowych, samodzielność i umiejętność organizowania sobie pracy.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej