Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/24/0545
OBOWIĄZKI:
montarz mebli, cięcie elementów mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarosław


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Stolarz

Praca przy maszynach stolarskich (obróbka skrawaniem). Obrabianie elementów drewnianych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: ZAANGAŻOWANIE I CHĘCI...

Pomocnik stolarza

Precyzyjne wycinanie i łączenie elementów mebli, szlifowanie i heblowanie powierzchni drewnianych. Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,...

Pomocnik stolarza

Produkcja wyrobów stolarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: Pomocnik stolarza z możliwością do przyuczenia