Restauracja Jaś Wędrowniczek w Rymanowie poszukuje doświadczonego, pełnego pasji Szefa Kuchni, którego specjalizacją będzie kuchnia polska z elementami kuchni międzynarodowej.
Szef kuchni – kierownik gastronomii
Miejsce pracy: Rymanów
Twój zakres obowiązków
  • Kreowanie menu i tworzenie receptur,
  • Nadzór nad jakością dań i stałe utrzymanie standardów,
  • Kontrola food cost,
  • Kompleksowe zarządzanie zespołem,
  • Tworzenie grafików pracy,
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania kuchni,
    Dbanie o najwyższą jakość, walory wizualne i czas serwowania dań.
Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • Umiejętność przeprowadzania rekrutacji i szkoleń stanowiskowych w gastronomii,
  • Kreatywność, pomysłowość, pasja,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość kuchni regionu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
To oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w firmie z 18-letnim doświadczeniem,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych,
  • Ciekawą pracę w pełnym pasji zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.