Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Technik archiwista
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Numer: StPr/24/0449
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Tarnobrzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Podobne ogłoszenia:

Archiwista

- gromadzenie, zabezpieczanie i ewidencjonowanie dokumentacji w formie papierowej i cyfrowej (stworzenie e-archiwum),- skanowanie dokumentacji papierowej,- porządkowanie...

Młodszy archiwista

Warunki pracy Praca biurowa i fizyczna w siedzibie urzędu Kontakt z kurzem i zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi akt Praca przy komputerze i urządzeniach peryferyjnych...

Warunki pracy Praca w siedzibie Archiwum Państwowego przy komputerze, z dokumentami. Stanowisko pracy zlokalizowane jest na drugim piętrze. Pomieszczenie klimatyzowane. Na tym...