Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Technolog
Miejsce pracy: Leżajsk
Numer: StPr/24/0351
OBOWIĄZKI:
Projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań technologicznych, kontrola i optymalizacja już istniejących procesów produkcyjnych. Regularne monitorowanie prawidłowego funkcjonowania maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: inżynieria produkcji


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leżajsk


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Technik / Technolog procesu wtrysku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie dokumentacji technologicznej (karty technologiczne, karty prób form itp.) i jej nadzorowanie wykonywanie prób nowych form/tworzyw sztucznych...

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

-Wykończenia budynków (układanie płytek, prace wykończeniowe)- tynki wewnętrzne i zewnętrzneMiejsce pracy: powiat przeworski, powiat jarosławskiTransport z Przeworska do...

Technolog Procesu Montażu

Twój zakres obowiązków: udział w procesie budowy danych w systemie ERP, dotyczących procesu produkcji (BOP) udział w przygotowaniu i przebudowie danych w projekcie...