Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Miejsce pracy: Lipnik (pow. przeworski, gm. Kańczuga), Lipnik
Numer: StPr/24/0546
OBOWIĄZKI:
- Opiekowanie się dziećmi-wychowankami- pomoc przy odrabianiu zadań- wizyty u lekarzy specjalistów- pomoc w przygotowaniu do usamodzielnienia wychowanków- organizacja czasu wolnegoPraca 40 godz. tygodniowo, do 12 godzin dobowoMiejsce pracy: Dom dla dzieci w Lipniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe: praca socjalna, resocjalizacja, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, nauki o rodzinie.Osoba lubiąca dzieci.

Miejsce pracy:

Lipnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku