Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Jarosław
Numer: StPr/24/0404
OBOWIĄZKI:
odbieranie towaru od producentów oraz hurtowni i dowożenie do magazynu. Rozwożenie przesyłek do klientów i punktów odbioru (inpost, DHL, Poczta Polska). Dostarczanie towaru na stoiska handlowe, kontrolowanie dokumentów przewozowych i faktur zakup[owych. Kontak z klientami i odbiorcami towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jarosław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu