Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Monter mebli
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/24/0264
OBOWIĄZKI:
-wykonywanie mebli wg. otrzymanych projektów,-dopasowanie odpowiednich elementów montażowych,-obsługa narzędzi mechanicznych,-montaż mebli u klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe, umiejętność posługiwania się narzędziami oraz narzędziami mechanicznymi, podstawowa wiedza przy montażu mebli

Miejsce pracy:

Krosno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie