Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Ropczyce
Numer: StPr/24/0329
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: gimnazjalne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie


Wymagania inne:

Wymagane predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne: chęci po pracy

Miejsce pracy:

Ropczyce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter

Montaż elementów podzespołów. Wymagania inne: praca w delegacji w kraju i za granicą; wymagane umiejętności: prace montażowe, obsługa maszyn: wkrętarka, wiertarka,...

Monter rurociągów

Montaż rurociągówPraca- NiemcyZATRUDNIENIE NA POLSKIEJ UMOWIE O PRACĘ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: 6 miesięcy doświadczenia

Monter mebli

-wykonywanie mebli wg. otrzymanych projektów,-dopasowanie odpowiednich elementów montażowych,-obsługa narzędzi mechanicznych,-montaż mebli u klienta Wymagania konieczne:...