Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Asystent prawny
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer: StPr/24/0208
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów kancelarii (umawianie na spotkania, prowadzenie kalendarza). Odbieranie korespondencji pocztowej. Prowadzenie i bieżąca aktualizacja spraw kancelarii (w szczególności dbanie o rzetelną dokumentację). Przygotowywanie projektów pism procesowych i opinii prawnych. Kompletowanie dokumentów do pism przy użyciu urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne.Wniosek realizowany w ramach projektu pn. Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu stalowowolskiego (II) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7 Kapitał Ludzki gotowy do zmian, Działanie FEPK.07.01 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy.

Miejsce pracy:

Stalowa Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli