Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Doradca ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/24/0450
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta,telefonowanie, umawianie spotkań, inkasowanie składek, zawieranie polis.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Umiejętność współpracy w grupie
Uprawnienia: efektywna komunikacja
Uprawnienia: niekaralność
Uprawnienia: Empatia


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jasło


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik do spraw ubezpieczeń

Wykonywanie pracy na stanowisku Pracownik do spraw ubezpieczeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Doradca Ubezpieczeniowy

To oferujemy: Współpraca w oparciu o umowę zlecenie lub jednoosobową działalność gospodarczą Zarobki oparte na prowizjach i premiach Elastyczny czas pracy Możliwość...

Doradca Ubezpieczeniowy

Zakres odpowiedzialności: Analiza potrzeb klientów i dobór odpowiednich rozwiązań ubezpieczeniowych; Przygotowywanie i prezentowanie ofert ubezpieczeniowych; Realizacja...