Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Pracownik do spraw ubezpieczeń
Miejsce pracy: Przeworsk
Numer: StPr/24/0626
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie pracy na stanowisku Pracownik do spraw ubezpieczeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przeworsk


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca ubezpieczeniowy

Obsługa klienta,telefonowanie, umawianie spotkań, inkasowanie składek, zawieranie polis. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia:...

Doradca Ubezpieczeniowy

To oferujemy: Współpraca w oparciu o umowę zlecenie lub jednoosobową działalność gospodarczą Zarobki oparte na prowizjach i premiach Elastyczny czas pracy Możliwość...

Doradca Ubezpieczeniowy

Zakres odpowiedzialności: Analiza potrzeb klientów i dobór odpowiednich rozwiązań ubezpieczeniowych; Przygotowywanie i prezentowanie ofert ubezpieczeniowych; Realizacja...