Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Magazynier
Miejsce pracy: Kolbuszowa Dolna
Numer: StPr/24/0213
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestrowanej w tut. Urzędzie i spełniającej kryteria do skierowania na ww. aktywną formę. Godz. odb. stażu 8:00 do 16:00. 1.Przyjmowanie towaru na magazynie wstępnym.2.Układanie towaru na regałach.3.Wydawanie towaru do produkcji.4.Sprawdzanie dokumentów faktur przyjmowanie na stan.5.Utrzymywanie czystości na magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych6.Przestrzeganie zasad ppoż.7.Czynny udział w inwentaryzacjach doraźnych i ciągłych.8.Wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kolbuszowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej